tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Zatrudnimy pracowników OPOCZNO
- prace ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Kolędowanie w "szóstce"

 
W przedświąteczny piątek, 21 grudnia w Przedszkolu nr 6 ?Zielona Dolinka? odbyło się spotkanie opłatkowe


Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię, radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu z nas jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń, wspólnego kolędowania. W piątek, 21 grudnia w Przedszkolu nr 6 dzieci z grupy Stokrotek i Skrzatów wprowadziły całą społeczność przedszkolną w niezwykły świąteczny nastrój. Mali aktorzy zapoznali młodszych kolegów z historią narodzin Jezusa, wystawiając bożonarodzeniowe jasełka. Z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role, recytując piękne wierszyki, śpiewając kolędy i pastorałki.
Po części artystycznej dyrektorka placówki, Edyta Figura, złożyła życzenia świąteczne, po których wszyscy dzielili się opłatkiem, po czym kolędowali wokół szopki bożonarodzeniowej. Nad przygotowaniem i przebiegiem jasełek czuwały: Anna Wróbel, Dorota Jurek, Lucyna Pecyna i Aleksandra Godawa.
Był to niezwykły czas dla całej przedszkolnej rodzinki, gdyż choć przez chwilę każdy z nas mógł przeżyć piękne chwile oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, ponieważ tego typu spotkania niosą zawsze ze sobą radość i uśmiech dziecka, wprowadzają świąteczny nastrój oraz pomagają w integracji dzieci ze wszystkich grup wiekowych.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 1 (808) z dnia 4 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »