tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Klientów nie brakowało

 
Duże zainteresowanie kiermaszem WTZStoisko WTZ na placu targowym


Warsztat Terapii Zajęciowej zorganizował okolicznościowy kiermasz z okazji Wszystkich Świętych. Do sprzedaży wystawił wiązanki i inne kompozycje na groby, przygotowane podczas codziennych zajęć terapeutycznych. Ozdoby zostały wykonane m.in. z szyszek i kolorowych kwiatów.
Kiermasz odbył się w piątek, 26 października na placu targowym. Podopieczni i opiekunowie WTZ prowadzili sprzedaż z namiotu użyczonego przez Urząd Gminy i Miasta.
Trzeba przyznać, że oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów. ? Mimo niezbyt dobrej pogody ? wiatru i zimna ? mieszkańcy chętnie odwiedzali nasze stoisko ? mówi kierowniczka WTZ, Sylwia Gąsiorowska. ? Prace rozchodziły się bardzo szybko, dzięki czemu sprzedaliśmy prawie wszystkie.
Wiązanki i wianki z warsztatu przyozdobią groby podczas listopadowych świąt, natomiast dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na działalność statutową placówki.
? Myślimy o wyjeździe usamodzielniającym do kina i na kręgle. Po ciężkiej pracy, mającej na celu przygotowanie kiermaszu, uczestnikom należy się chwila relaksu ? zaznacza kierowniczka. I dodaje, że WTZ powoli szykuje się do kolejnego kiermaszu ? tym razem bożonarodzeniowego, na który już dziś serdecznie zaprasza.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (799) z dnia 2 Listopada 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »