tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Firma MATA-DACH Mateusz Łaski
oferuję ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Karnawał z babcią i dziadkiem

 

Tradycją Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie są bale karnawałowe dla najmłodszych, na które zapraszani są wyjątkowi goście – babcie i dziadkowie. 3 lutego w murach szkoły odbył się taki właśnie bal, do którego najmłodsi przygotowywali się pieczołowicie.
Na początek, aby wprowadzić wszystkich w wyjątkowy nastrój, szkolna grupa teatralna pod nazwą „Wesoły Teatr” wystawiła jasełka. Następnie wszystkie dzieci z klas 0–3 Prywatnej Szkoły Podstawowej zaprezentowały wspólnie przygotowany program artystyczny, w którym mowa była o Mikołaju, świętach Bożego Narodzenia, Nowym Roku, a jego punktem kulminacyjnym były wiersze, piosenki i życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Po życzeniach babcie i dziadkowie otrzymali od swoich pociech własnoręcznie wykonane prezenty. Na stołach czekały na gości słodkie przysmaki przygotowane przez wspaniałe mamy uczniów, na których pomoc dyrekcja i gronopPedagogiczne Szkoły zawsze mogą liczyć.
Po oficjalnej części wodzirej zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy, a pląsom nie było końca. Zróżnicowany repertuar: walczyki, poleczki, tańce nowoczesne i inne pozwalały pobawić się każdemu bez względu na wiek. Zabawa była udana i z pewnością dostarczyła wszystkim jej uczestnikom wzruszeń i niezapomnianych wrażeń.
Następny bal dla babć i dziadków w „Prywatnej” już za rok.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (710) z dnia 18 Lutego 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »