tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »

Firma MATA-DACH Mateusz Łaski
oferuję ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Już są chętni na drugi rok

 
Opoczyński Uniwersytet Trzeciego Wieku kończy niebawem pierwszy rok swojej działalności. Zarząd stowarzyszenia przygotował już ofertę na kolejny rok akademicki

116 osób brało udział w zajęciach opoczyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w pierwszym roku jego działalności. Słuchacze poszerzyli swoją wiedzę z zakresu informatyki i języka angielskiego. Wysłuchali cyklu ciekawych comiesięcznych wykładów. Dbali również o swoją kondycję i zdrowie uczestnicząc w zajęciach rekreacyjno–sportowych – ćwiczyli przy muzyce, spacerowali z kijkami i uczyli się tańca towarzyskiego. Jak sami podkreślają, uczestnictwo w zajęciach zaowocowało także nawiązaniem wielu nowych znajomości, a nawet przyjaźni. Większość dotychczasowych słuchaczy zamierza kontynuować swoją przygodę z uniwersytetem.
Uroczyste zakończenie roku akademickiego zaplanowano wstępnie na 18 czerwca. Do tego czasu słuchacze wezmą udział jeszcze w dwóch wykładach, będą też uczestniczyć w cyklicznych zajęciach z informatyki, języka angielskiego, tańca towarzyskiego, fitness i nordic walking. W ostatnich dniach maja wyjadą także na „Klimakterium” do Warszawy oraz na „Senioralia” do Tomaszowa, wezmą też udział w uroczystym zakończeniu roku akademickiego na Uniwersytecie Łódzkim.
Zarząd Stowarzyszenia UTW w Opocznie już przygotował ofertę programową na nowy rok akademicki. Została ona wzbogacona o nowe propozycje. Chętni już mogą zapisywać się na nowe zajęcia. – To oferta dla aktywnych ludzi w dojrzałym wieku, którzy są zainteresowani własnym rozwojem – mówi Bogumiła Mazur, prezes UTW. Osoby, które chciałyby zostać słuchaczami uniwersytetu od października już w maju mogą przyjść do biura UTW (pokój 39 w MDK), gdzie zapoznają się z ofertą uniwersytetu i złożą deklaracje uczestnictwa w planowanych zajęciach.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 18 (669) z dnia 7 Maja 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »