tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Już po odbiorze

 
W Strzyżowie skończyli, została jeszcze DąbrówkaNowy budynek w Strzyżowie


Kolejna inwestycja strażacka zakończona. Spółdzielnia Rzemieślnicza „Budowlana” z Radomia przebudowała oraz rozbudowała budynek OSP w Strzyżowie. Nowy obiekt jest już po odbiorze technicznym i może pełnić funkcje świetlicy wiejskiej.
Zakres rzeczowy zadania o wartości 340 tys. zł przewidywał wykonanie robót konstrukcyjno–budowlanych, montaż instalacji wodno–kanalizacyjnej i elektrycznej oraz wiele zadań wykończeniowych, również na placu strażackim. Radomianie postawili także ogrodzenie, wybudowali ciągi komunikacyjne, w tym podjazd dla osób niepełnosprawnych. Teren wokół budynku został zagospodarowany i w północnej części będzie miał charakter rekreacyjny.
Dodajmy, że na terenie gminy trwa obecnie przebudowa kolejnego budynku OSP z przeznaczeniem na świetlicę wiejską. Roboty prowadzone są w Dąbrówce, gdzie działa firma „Sław–Bud” z Jastrzębi koło Radomia. Koszt zadania wynosi 416.511 zł brutto.
Do 30 września wykonawca powinien zrealizować zakres robót obejmujący rozbiórkę, zalanie fundamentów, postawienie murów, stropu i dachu oraz montaż stolarki okiennej. Ostateczny termin realizacji inwestycji upływa 30 lipca 2011 r. Po jej zakończeniu już wszystkie strażnice w gminie będą zmodernizowane.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 34 (685) z dnia 27 Sierpnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »