tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Jubileuszowy Zjazd

 

W tym roku Krystyny z całej Polski zdecydowały się odwiedzić Rzeszów, gdzie 12?14 marca odbędzie się XV Jubileuszowy Zjazd Euro Krystyny 2012 ?Imieniny Krystyny u rodziny?.
Na pomysł zorganizowania takich zjazdów wpadła nieodżałowana Krystyna Bochenek, dziennikarka, polityk, wicemarszałek Senatu VII kadencji (zginęła 10 kwietnia 2011 r. w Smoleńsku). Mieszkała w Katowicach i tam właśnie w 1998 r. miał miejsce pierwszy zjazd Krystyn. Był tak udany, że panie postanowiły spotykać się co roku, zwiedzając przy okazji kolejne miejsca. W zjazdach Krystyn nie liczy się wiek, status społeczny, sytuacja rodzinna ? ważne jest imię Krystyna, wspólna zabawa i szansa na poznanie innych Kryś, nawet takich bardzo znanych, jak Krystyna Janda, Krystyna Kofta, Krystyna Prońko, Krystyna Sienkiewicz i wiele, wiele innych.
Program zjazdu jest bardzo bogaty i obfituje w liczne niespodzianki, a wszystkie zainteresowane Krystyny zapraszamy do skontaktowania się Krystyną Pijet, która organizuje wyjazd grupy do Rzeszowa. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 515 14 15 01. Czasu zostało już niewiele ? przecież już widać w kalendarzu datę 13 marca ? imieniny Krystyny.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (763) z dnia 24 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »