tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Jubileuszowo i koncertowo w MDK

 
Piątkowy koncert osiągnięć podsumowujący całoroczną pracę dzieci i młodzieży w MDK, cieszył się dużym zainteresowaniem. Sala widowiskowa była wypełniona po brzegi

Na uroczysty koncert, zorganizowany w piątek, 17 czerwca w MDK obok młodych i bardzo zdolnych ludzi, przyszli rodzice, babcie, dziadkowie oraz przyjaciele, aby z dumą nacieszyć oko ich osiągnięciami. I nieważne było czy występ był dopracowany do perfekcji, czy zdarzyła się jakaś pomyłka i tak wiadomo, że każdy z uczestników dał z siebie wszystko.
Podczas spotkania prezentowali się uczestnicy kółek zainteresowań MDK. Na holu widzowie mogli obejrzeć ekspozycje plastyczne, modelarskie i fotograficzne, wykonane przez młodzież, pod okiem instruktorów MDK. Scena należała do młodych zdolnych korzystających nie tylko z zajęć muzycznych, wokalnych, tanecznych i instrumentalnych oferowanych przez placówkę. Widzowie mogli obejrzeć także pokaz samoobrony i fitnessu. Podsumowanie roku to także doskonała okazja, by podziękować wszystkim instruktorom pracującym z młodzieżą w MDK. Serdeczne podziękowania w ich stronę skierowała dyrektorka placówki.
Po występach podopiecznych z MDK, nadszedł czas na prezentację dzieci i młodzieży tańczącej w klubie ?Aster?. Podczas piątkowego spotkania wszyscy wspólnie świętowali dziesięciolecie działalności klubu, prowadzonego przez Beatę Będerz. Z tej okazji nie zabrakło życzeń i jubileuszowego tortu, na który zostali zaproszeni wszyscy widzowie. Dobrej i bardzo owocnej współpracy sobie i pani Beacie, życzyła dyrektorka MDK, Monika Matusiewicz. Pracę zespołu i jego instruktorki docenił także burmistrz, Jan Wieruszewski, który przekazał kwiaty i list gratulacyjny.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (728) z dnia 24 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »