tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Jest przetarg

 
Burmistrz i Zarząd Powiatu ogłosili przetarg na wykonanie analizy efektywności ekonomicznej stacji Opoczno Południe na trasie Centralnej Magistrali Kolejowej


Celem opracowania jest wykonanie analizy efektywności ekonomicznej stacji Opoczno Południe w celu stworzenia regionalnego centrum multimodalnego, którego kluczowym elementem będzie w przyszłości ponadregionalna kolej dużych prędkości oraz znaczące usprawnienie dla szybkiego regionalnego transportu kolejowego i drogowego.
W opracowaniu należy uzasadnić, że dostosowanie stacji Opoczno Południe do obsługi pociągów pasażerskich daje możliwości stworzenia regionalnego centrum komunikacyjnego oraz jakie zadania należy wykonać w ramach organizacji i modernizacji transportu na terenie powiatu opoczyńskiego i ewentualnie powiatów ościennych oraz uzasadnić z punktu społeczno?ekonomicznego i technicznego koncepcję dostosowania stacji Opoczno Południe do obsługi pasażerów poprzez budowę nowej infrastruktury w postaci peronów, przejść podziemnych, miejsca obsługi podróżnych. Zadanie zostanie podzielone na trzy etapy. Pierwszy to prognoza społeczno?gospodarcza i analiza rynku usług transportowych. Druga ? analiza stanu istniejącego infrastruktury kolejowej. Trzecia ? analiza ruchowo?marketingowa opcji modernizacyjnych. Oferty można składać do 25 lutego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (815) z dnia 22 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »