tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Jedni świętują, drudzy bankrutują!

 
17 lipca, w dniu obchodów z okazji Święta Policji otrzymaliśmy telefon od zbulwersowanej czytelniczki z prośbą o interwencję w dotyczącej ją sprawie


W poprzednim numerze pisaliśmy o utrudnieniach w ruchu, w związku z organizowaną imprezą. Organizatorzy ostrzegli m.in. o zamknięciu od godz. 12.00 do 18.00 odcinka drogi między ul. Inowłodzką a ul. Skłodowskiej?Curie (pomiędzy pomnikiem Pegaza a sklepikami), na potrzeby stworzenia w tym miejscu parkingu. Jak się jednak okazało nie powiadomili o tym najbardziej zainteresowanych ? właścicieli punktów handlowych i usługowych mieszczących się na wspomnianym wyżej terenie?
? Przychodzimy rano do pracy, a tu taka niespodzianka! ? mówi jedna ze sprzedawczyń. ? Chcieliśmy dojechać do swoich firm, ale zostaliśmy potraktowani jak intruzi. Droga została zamknięta z okazji uroczystości. Nikt nie liczy się jednak z naszym zdaniem, my chcemy po prostu pracować! ? dodaje zbulwersowana.
Trudno dziwić się handlarzom. Dla niejednego z nich ten punkt jest jedynym źródłem utrzymania. Jak mają dotrzeć do nich klienci, skoro panują takie utrudnienia na drodze? Szkoda, że funkcjonariusze policji, przygotowując się do imprezy, nie pomyśleli o tych przedsiębiorcach. A przecież można byłoby zrobić ruch jednokierunkowy i nie utrudniać tym samym ich pracy. A przynajmniej powiadomić.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 29 (836) z dnia 19 Lipca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »