tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Jasełka w Modrzewiu

 Jasełka w Modrzewiu


18 grudnia w Szkole Podstawowej w Modrzewiu odbyły się jasełka przygotowane przez uczniów klasy drugiej pod kierunkiem Krystyny Bańczyk. Występ uświetniły pieśni i kolędy w wykonaniu uczniów klas III-VI. W uroczystości wziął udział proboszcz parafii w Kraśnicy. ks. Jacek Bajon oraz emerytowani nauczyciele i rodzice. Po jasełkach zaproszeni goście wzięli udział w uroczystej wigilii.


…Kiermasz świąteczny w Januszewicach
W minionym roku, 15 grudnia uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Januszewicach zaprosili rodziców na spotkanie świąteczne. Goście obejrzeli jasełka przygotowane przez uczniów z klas I-III, pod kierunkiem Urszuli Rek. Po przedstawieniu dyrektorka Anna Idzik złożyła wszystkim świąteczne życzenia.
Tego dnia w szkole odbył się również kiermasz świąteczny, na którym można było kupić ozdoby choinkowe, stroiki, choinki zrobione z szyszek, kartki świąteczne. Wszystkie prace wykonali uczniowie, niektóre były prawdziwymi dziełami sztuki. Gliniane aniołki, szopki bożonarodzeniowe uczniowie wykonali pod okiem Anny Kędzierskiej w czasie zajęć w pracowni plastycznej, która mieści się w Opocznie na ul. Piotrkowskiej. Prace dzieci zdobyły uznanie w oczach dorosłych, którzy chętnie je kupowali. Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na zorganizowanie w szkole Dnia Dziecka. Kiermasz został przeprowadzony przez samorząd uczniowski pod opieką Elżbiety Urazińskiej i Ewy Pacan.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (652) z dnia 15 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »