tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Interweniowali w policji

 


Co jakiś czas publikujemy, głównie z parkingu przy redakcji i wjazdu na ryneczek od str. ul. Kopernika, zdjęcia mistrzowskiego parkowania. Pokazujemy przykłady absolutnego nie liczenia się ze znakami drogowymi i absolutnego braku zwykłej kultury jazdy. Teraz dojdzie chyba jeszcze jedno miejsce.
Zwrócili się do nas o pomoc kupcy z budek przy ul. Biernackiego. Wzdłuż ich kramów jest kawałek miejsca z opisem droga wewnętrzna. Przeznaczona jest głównie dla dostawców towarów. Tymczasem coraz częściej wykorzystywania jest jako miejsce parkingowe i nie pomagają uwagi zwracane kierowcom. Teraz mają tam zaglądać patrole policyjne. Tak już się dziwnie składa, że kultury w ruchu drogowym uczyć ma policja. O czasy, o obyczaje chciałoby się powiedzieć.
Przy okazji warto przypomnieć, że na samej ulicy Biernackiego na odcinku wzdłuż budek również obowiązuje zakaz zatrzymywania. Przez pewien czas kierowcy go przestrzegali, bo policja była restrykcyjna. Teraz bez większego trudu można zastać tam zaparkowane pojazdy. Tłumaczenie, że w centrum miasta nie ma gdzie zaparkować, choć ze wszech miar słuszne, na niewiele się tu przyda.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (849) z dnia 18 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »