tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Integracyjnie w Grążowicach

 
Noworoczne spotkanie dwóch Kół Gospodyń Wiejskich

W sobotę, 8 stycznia w świetlicy wiejskiej w Grążowicach odbyło się spotkanie integracyjne, w którym uczestniczyły dwa Koła Gospodyń Wiejskich – to miejscowe z Grążowic (gm. Sławno) oraz zaprzyjaźnione z niedalekich Klin (gm. Opoczno). Wspólna uroczystość została zorganizowana po raz drugi, przy czym za pierwszym razem gospodarzem były Kliny. Teraz zaproszenie wystosowały panie z Grążowic.
Wszystkich uczestników spotkania powitali wiceprzewodnicząca KGW w Grążowicach Zofia Śpiewak oraz sołtys Wiesław Zieliński. Nie mogło zabraknąć toastu lampką wina za pomyślność w 2011 roku. Gospodynie przygotowały pyszny poczęstunek, a o oprawę muzyczną zadbali Edward Śpiewak i Jacek Wiktorowicz. Był czas na wymianę doświadczeń i rozmowy o osiągnięciach obu kół, jednak przede wszystkim dominowała zabawa na ludową nutę, z wesołymi przyśpiewkami i tańcami. Integracja w miłej, rodzinnej atmosferze trwała do późnych godzin wieczornych.
Panie z Grążowic zapowiadają kolejne imprezy w większym gronie i już myślą o uroczystości ostatkowej z przyjaciółmi z Klin. A w dalszych planach mają spotkanie dotyczące tradycji wielkanocnych regionu opoczyńskiego.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (705) z dnia 14 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »