tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Inkubator ekonomii w Opocznie

 

W środę, 3 marca w MDKodbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Społecznie znaczy ekonomicznie - wzmocnienie sektora ekonomii społecznej w województwie łódzkim poprzez utworzenie Regionalnego Inkubatora Ekonomii Społecznej udzielającego kompleksowego wsparcia”. Realizująca go Fundacja Studiów Europejskich - Instytut Europejski w Łodzi spotka się z podmiotami zainteresowanymi udziałem w projekcie.
Projekt jest skierowany do osób fizycznych, podmiotów i instytucji ekonomii społecznej (spółdzielni socjalnych, spółdzielni pracy, spółdzielni inwalidów i niewidomych, organizacji pozarządowych, jednostek organizacyjnych pomocy społecznej i zatrudnienia socjalnego, zakładów aktywności zawodowej, warsztatów terapii zajęciowej i innych podmiotów prowadzących działalność w sferze pomocy i integracji społecznej). Jego głównym celem jest wzmocnienie sektora ekonomii społecznej w województwie oraz zainteresowanie możliwościami zatrudnienia w tym sektorze. W ramach projektu utworzona zostanie sieć Regionalnych Inkubatorów Ekonomii Społecznej, których przedstawiciele uczestniczyć będą w szkoleniach, doradztwie i aktywnie rozwijać idee i praktyki ekonomii społecznej w województwie łódzkim.
Udział w projekcie jest bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje uczestników. Umożliwi za to otrzymanie wsparcia w postaci usług informacyjno-konsultacyjnych, szeregu szkoleń i pokrycia kosztów określonych usług prawnych, księgowych i marketingowych. Chętni do udziału w programie mogą skontaktować się z biurem projektu (tel. 42 291 03 16, faks 637 05 86). Spotkanie w tej sprawie odbędzie się w środę, 3 marca o godz. 11.00 w MDK.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (659) z dnia 26 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »