tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Idzie na całego!

 
Śnieg topnieje z minuty na minutę. Synoptycy twierdzą, że to już prawdziwy początek wiosny. Z dnia na dzień ma się robić coraz cieplej w całym kraju. Specjaliści zapewniają jednak, że powodzie nam jednak nie grożą. Można zatem śmiało rzec, że wiosna?

Nic nie powinno zepsuć pogody do końca tygodnia. W całej Polsce przewidywane są już plusowe temperatury. Zimno nie powinno nam dokuczać również nocami, jednak lekki mróz w nocy to zdaniem meteorologów dobra wiadomość. Zapobiegnie to bowiem gwałtownemu topnieniu śniegu. Z chwilowym spadkiem temperatury musimy się liczyć pod koniec lutego. Synoptycy uważają, że cieplej zrobi się ponownie na początku marca i przewidują, że od tego czasu temperatura utrzyma się na poziomie ok. 9?10 stopni Celsjusza. Nic, tylko się cieszyć.
Bo któż z nas nie tęskni za wiosną? Za słońcem, ciepłem, zrzuceniem grubego, zimowego odzienia na korzyść lekkich, wiosennych płaszczy? Na ekranach telewizorów królują już wiosenne ramówki reklamowe, a w sklepach trwa szał zakupów z kolorowych, wiosennych kolekcji. Ci, którzy nie lubią zimy, chcą za wszelką cenę ?przepędzić? ją chociaż w ten sposób. Miejmy nadzieję, że pogoda nie spłata nam figla, nie powrócą już kilkunastostopniowe mrozy i będziemy mogli ? trzymając synoptyków za słowo ? cieszyć się piękną, wiosenna pogodą.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (763) z dnia 24 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »