tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 I Mikołajkowy Turniej Szachowy „Białaczów 2009”

 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Białaczowie i Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Gminy Białaczów organizują

Turniej odbędzie się 6 grudnia w hali sportowej w Białaczowie przy ul. Szkolnej 36. Początek o godz. 10.00.
Celem turnieju jest wzrost integracji społecznej poprzez zwiększenie ilości działań realizowanych przez różne podmioty na rzecz gminy, doskonalenie umiejętności gry w szachy oraz jej popularyzacja wśród dzieci i młodzieży
Turniej odbędzie się w trzech kategoriach: dzieci ze szkół podstawowych (klasy IV-VI), młodzieży gimnazjalnej i kategorii open (otwarta dla wszystkich). Wszyscy zgłoszeni zawodnicy zostają umieszczeni na jednej liście startowej w kolejności uzależnionej odpowiednio od: posiadanego rankingu, daty urodzenia (od najstarszego), kolejności zgłoszenia.
Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund w tempie 15 minut dla zawodnika w każdej partii. Ilość rund oraz system rozgrywek może zostać zmieniony przez organizatora stosownie do liczby uczestników turnieju. W przypadku wszelkich wątpliwości kwestie sporne rozstrzyga sędzia powołany do prowadzenia turnieju przez organizatorów, jego rozstrzygnięcia są ostateczne.
Uczestnikiem turnieju może być każdy kto: zna zasady gry w szachy, zgłosił się do turnieju w terminie i otrzymał potwierdzenie zgłoszenia (numer startowy na liście).
Zgłoszenia do turnieju można składać osobiście (Biblioteka Publiczna w Białaczowie) bądź telefonicznie, jak również przez internet w formie e-maila (adres podany niżej) - podając imię nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, ewentualny posiadany ranking szchowy. Termin zgłoszeń - od 22 listopada do 6 grudnia - upływa 20 minut przed rozpoczęciem pierwszej rundy. Zgłoszenia przyjmują i wszelkich informacji udzielają: Gminna Biblioteka Publiczna w Białaczowie, tel. 44 758 13 88, oraz SPiRGB - Wiktor Biernacki, tel. 0 603 571 324, e-mail biernik@poczta.onet.pl
Niepełnoletnich uczestników zgłaszają do turnieju rodzice lub trenerzy klubowi, (opiekunowie), co jest równoznaczne z ich odpowiedzialnością za zawodników podczas trwania turnieju
Każdy uczestnik otrzyma od organizatora nagrodę mikołajkową. Dla zwycięzców (pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii) przewidziane są puchary, dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Organizator zapewnia także kanapki, słodycze oraz zimne i gorące napoje.
Turniej organizowany jest w ramach projektu „Nowe perspektywy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Patronat medialny nad turniejem sprawują: „Tygodnik Opoczyński” i TVP Łódź.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (647) z dnia 4 Grudnia 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »