tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Hotel do remontu

 

Miasto przygotowuje dokumentację na przebudowę dwóch budynków mieszkalnych przy ul. Przemysłowej, przejętych w ubiegłym roku od Spółdzielni Mieszkaniowej. Na ich remont chce pozyskać środki z Unii Europejskiej.
Dokumentację projektowo-kosztorysową na adaptację budynków zamieszkania zbiorowego na lokale socjalne wykona firma PE PE Architekci z Łodzi, która złożyła ofertę z najniższą ceną - blisko 94 tys. zł. Umowę w tej sprawie już podpisano, dokumentacja ma być gotowa do końca czerwca.
Projekt będzie dotyczył przebudowy i rozbudowy dwóch budynków - jednopiętrowego i dwupiętrowego, w których w sumie zamieszka 51 rodzin. Obiekty zostaną rozbudowane, planuje się wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej, budowę węzła cieplnego oraz odwodnienie.
Władze gminy liczą, że na realizację zadania odzyskają środki z funduszy unijnych, w ramach działania „Renowacja substancji mieszkaniowej” Regionalnego Programu Operacyjnego. Oznacza to, że przygotowywana dokumentacja musi być zgodna z formalnymi wymogami programu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (659) z dnia 26 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »