tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Gwiazdą pragnę być

 9-letnia Weronika Franaszczyk


Pod takim hasłem w środę, 14 października w MDK odbył się casting dla dzieci. Swoich sił spróbowało w nim dziesięcioro dzieci w wieku od 3 do 10 lat.
Dzieci w ramach castingu „Happy Hippo Talent Show” zaśpiewały jeden z trzech proponowanych przez organizatora utworów muzycznych. Wszystkie występy nagrano, a cały materiał, po wykonaniu niezbędnej obróbki, zostanie przekazany organizatorowi castingu. MDK wytypuje również 5 osób, które zdaniem przeprowadzających przesłuchania w Opocznie, wypadły najlepiej.
Udział w castingu nie pociąga za sobą żadnych kosztów, zarówno dla placówki, która go przeprowadza, jak i dla samych uczestników. Może natomiast przynieść wymierne korzyści w postaci atrakcyjnych nagród. Dzieci wybrane przez organizatorów wezmą udział w bezpłatnym tygodniowym szkoleniu w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie, gdzie pod okiem znanych aktorów, choreografów i nauczycieli muzycznych będą miały możliwość przygotować się do profesjonalnych występów na scenie. Sponsor castingu, „Kinder niespodzianka” ufunduje dla nich również roczne stypendium na opłacenie zajęć pozalekcyjnych, które pomogą w rozwijaniu talentów muzycznych. Zwycięzcy nagrają też własne teledyski, które emitowane będą w dziecięcych programach telewizyjnych. Udział w castingu może się okazać szansą na spełnienie marzeń i wspaniałą przygodę.
Na nagrody mogą liczyć również domy kultury, które zdecydowały się przeprowadzić przesłuchania. Jeżeli w gronie najlepszych znajdzie się dziecko z Opoczna, placówka otrzyma w nagrodę wyposażenie dowolnej pracowni o wartości do 3 tys. zł. Dla domów kultury przygotowano również laptopy oraz nagrody pocieszenia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (640) z dnia 16 Października 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »