tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Graniczna tonie w błocie

 
Odcinek ul. Granicznej od cmentarza do ul. Inowłodzkiej jest w fatalnym stanie. Dzwonią do nas w tej sprawie czytelnicy, a w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny położonym przy tej ulicy zbierane są podpisy wiernych, które następnie zostaną przekazane władzom gminnym z prośbą, by zajęły się tą sprawą

Od ul. Partyzantów do końca cmentarnych murów, pojazdy i piesi poruszają się nawierzchnią asfaltową. Później zaczyna się koszmar. Dziura na dziurze, które w czasie deszczu lub roztopów wypełnione są błotem. Śmiałek, który odważy się dostać tamtędy pieszo do ul. Inowłodzkiej, może pożegnać się ze swoim obuwiem. Auto, którym pokonamy ten odcinek drogi od razu nadaje się do myjni.
Stanem nawierzchni zbulwersowani są nasi czytelnicy, a kapłani z parafii pw. Najświętszej Maryi Panny postanowili zrobić coś z tym fantem, zbierając podpisy od wiernych, którzy marzą o tym, by ich droga do świątyni wyglądała wreszcie jak należy. Liczą, że ich petycja do władz gminnych zostanie rozpatrzona pozytywnie.
W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Andrzejem Snopczyńskim, naczelnikiem wydziału techniczno?inwestycyjnego w UM. Poinformował nas, że dokumentacja techniczna tego odcinka drogi jest już gotowa, jednak czy realizacja inwestycji wejdzie do budżetu, to już decyzja Rady Miejskiej. 30 stycznia odbędzie się sesja budżetowa, wtedy wszystko będzie jasne.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (913) z dnia 16 Stycznia 2015r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »