tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

PRZYJMĘ pracownika przy pracach konserwacyjnych ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Gościli w bibliotece

 

26 listopada Oddział dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej gościł uczniów pierwszej klasy SP nr 2 wraz z wychowawczynią, Leontyną Świątek. Dzieci przybyły na zaproszenie bibliotekarek Marii Wijaty i Iwony Chróstowskiej oraz Szkolnego Koła Przyjaciół Biblioteki przy ZSP nr 1 im. Stanisława Staszica.
Było to kolejne z cyklu spotkań poświęconych postaci Kubusia Puchatka, który jest w tym roku patronem Oddziału dla Dzieci. Goście wysłuchali bajki pod tytułem: „Miodowe przygody Kubusia Puchatka”, po czym, w nawiązaniu do przypadającego dzień wcześniej Dnia Pluszowego Misia, opowiadali o swoich ulubionych zabawkach, mieli również okazję zaprezentować przyniesione przez siebie maskotki.
Prowadzące spotkanie uczennice ZSP nr 1: Urszula Marszałek, Martyna Rożej, Aneta Krygel, Ola Kowalczyk, Natalia Szczerska oraz Ania Kuleta w umiejętny sposób połączyły elementy głośnego czytania, pogadanki a nawet gimnastyki, dzięki czemu dzieci mogły aktywnie włączyć się w zajęcia. Spotkanie przyniosło dużo radości młodym słuchaczom oraz powody do satysfakcji młodzieży, która wykazała się ogromnym zaangażowaniem i umiejętnościami pedagogicznymi. Na koniec spotkania dzieci otrzymały kolorowanki z Kubusiem Puchatkiem oraz słodkie upominki.
Warto wspomnieć, że Szkolne Koło Przyjaciół Biblioteki, którego opiekunem jest Marzena Jaruga uczestniczy w ogólnopolskim programie „Poczytaj mi przyjacielu” realizowanym przez CEO. W tym roku członkowie koła czytali bajki o uczuciach (bajkoterapia).


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (647) z dnia 4 Grudnia 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »