tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Gminny konkurs plastyczny

 

13 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kamieniu został zorganizowany gminny konkurs plastyczny "Piękno naszego ogródka pędzlem utrwalane". Uczestniczyło w nim 26 uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów.
Był to nietypowy konkurs, ale bardzo obiektywny. Uczestnicy wykonywali prace w ogródku szkolnym "Zdrowie w ogrodzie", współfinansowanym przez WFOŚiGW. Ich zadaniem było przedstawienie w przeciągu 90 minut szkolnego ogródka lub jego fragmentu posługując się dowolną techniką plastyczną. Pogoda dopisała, więc uczniowie mieli okazję konkurować ze sobą w plenerze. Komisji trudno było dokonać oceny klasyfikacyjnej. Po długiej i bardzo wnikliwej debacie komisja w składzie: Barbara Socha, Agnieszka Bernacka, Beata Błaszczyk, Iwona Oryńska, Iwona Jaskulska, Ewa Stępniewska, Małgorzata Główczyńska przyznała następujące miejsca:
? wśród uczniów klas I?III szkół podstawowych: pierwsze miejsce Natali Kozerze z PSP w Kunicach, drugie Marcie Sobańskiej z PSP im. Jana Pawła II w Sławnie a trzecie Kacprowi Zdulskiemu z PSP w Celestynowie,
? wśród uczniów klas IV?VI: pierwsze miejsce zajęła Milena Magierska z PSP w Celestynowie, drugie Martyna Kozera z PSP im. W.H. Ossowskich w Kunicach, trzecie Bartosz Janiszewski z PSP w Celestynowie,
Wśród gimnazjalistów wygrała praca Julii Bartyzel, drugie miejsce zajęła praca Beaty Ciszewskiej, trzecie Natalii Budzińskiej (wszystkie z Gimnazjum w Szadkowicach).
Wyscy otrzymali dyplomy i nagrody.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 26 (833) z dnia 28 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »