tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Gmina dla gminy

 
Gmina Kleszczów pomoże przy modernizacji żarnowskiej szkoły

Jeszcze w tym roku zrealizowana zostanie inwestycja termomodernizacji siedziby Szkoły Podstawowej w Żarnowie. Dzięki temu, wraz z oddanymi wcześniej do użytku gmachem gimnazjum i halą sportową, powstanie funkcjonalny i estetyczny kompleks budynków oświatowych.
Termomodernizacja jest możliwa, dzięki decyzji samorządu gminy Kleszczów o udzieleniu na ten cel pomocy finansowej. Kazimiera Tarkowska - wójt gminy Kleszczów pozytywnie zaopiniowała wniosek wójta Marii Morawskiej, a Rada Gminy Kleszczów wyraziła zgodę na wsparcie kwotą 100 tys. zł remontu żarnowskiej szkoły podstawowej.
- To z pewnością wyjątkowa sytuacja, że gminy wspierają się w realizacji planowanych zamierzeń. Pomoc Kleszczowa jest dla nas szczególnie ważna, bowiem znaczne środki zainwestowaliśmy w tym roku na budowę kanalizacji i dróg. Dzięki przyznanemu dofinansowaniu wraz z zaangażowaniem środków gminnych możliwe będzie sfinalizowanie bardzo oczekiwanej inwestycji, służącej przede wszystkim naszym najmłodszym - powiedziała wójt Morawska.
W ramach termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej w Żarnowie zostaną docieplone ściany z ułożeniem tynków silikatowych, nastąpi wymiana okien oraz drzwi, naprawa wraz z remontem instalacji odgromowej.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (662) z dnia 19 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »