tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Górale szlifują formę

 
Kajakarstwo górskie

Wakacje to okres najbardziej prestiżowych zawodów slalomu kajakowego w młodszych kategoriach wiekowych. Zawodnicy Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica przygotowują się do regat, biorąc udział w zgrupowaniach szkoleniowych.
Członkowie narodowej kadry juniorów od niedzieli, 23 czerwca trenują na torze w Liptowskim Mikulaszu, który będzie areną Mistrzostw Świata Juniorów i Młodzieżowców (17?21 lipca).
Po tygodniowym obozie wrócą do domów, by po kilku dniach znowu jechać na Słowację. Przed mistrzostwami wezmą jeszcze udział w międzynarodowych zawodach z cyklu Junior Cup.
Z kolei młodzicy, wzmocnieni dwoma juniorami, pakują walizki przed wyjazdem na wakacyjny obóz sportowy. W piątek, 28 czerwca ruszają w góry ? na tor "Wietrznice" w Zabrzeży koło Łącka. Spędzą tam dziesięć dni, trenując pod opieką Piotra Podogrockiego i Michała Kiljanka. Do Drzewicy wrócą w niedzielę, 7 lipca.
Dla tej grupy wiekowej docelową imprezą są II Mistrzostwa Polski Młodzików, które zostaną rozegrane w dniach 3?4 sierpnia właśnie na torze "Wietrznice".


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 26 (833) z dnia 28 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »