tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Głosujmy na tor

 
Coś dla internautów


Przypominamy, że trwa czwarta edycja plebiscytu ?Perły w koronie województwa łódzkiego?. Konkurs organizuje naszemiasto.pl wspólnie z Regionalną Organizacją Turystyczną Województwa Łódzkiego i Polską Organizacją Turystyczną.
W tym roku internauci wybierają perełki w kategorii turystyki aktywnej. Szansę na tytuł ma ponad trzydzieści regionalnych atrakcji, które zgłosiła kapituła złożona z przedstawicieli ROTWŁ i redakcji naszemiasto.pl. Laureatami zostanie dziesięć.
W grupie kandydatów znajduje się tor kajakarstwa górskiego w Drzewicy. Na jedyny taki obiekt w nizinnej Polsce można głosować na stronie internetowej http://lodz.naszemiasto.pl. Głosowanie zakończy się za niecałe dwa tygodnie, 31 sierpnia. Dzień później poznamy laureatów, którzy otrzymają certyfikaty ?Perły turystyki aktywnej?.
We wtorek, 16 sierpnia drzewicki tor był na dziewiątym miejscu. Zachęcamy więc do głosowania, żeby pozostał w pierwszej dziesiątce.
Uroczyste uhonorowanie najpopularniejszych atrakcji turystki aktywnej w Łódzkiem nastąpi podczas regionalnych obchodów Światowego Dnia Turystyki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 33 (736) z dnia 19 Sierpnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »