Finały w sobotę

Tenisowe Grand Prix Opoczna 2011

W niedzielę, 27 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół Prywatnych rozegrano ósmy turniej tenisa stołowego w ramach Grand Prix Opoczna 2011. Organizatorem cyklu jest LKS Opoka.
W zawodach wystartowało 22 zawodników z Opoczna, Końskich, Bielowic, Stąporkowa, Parczowa i Zameczka. Grano systemem do dwóch przegranych pojedynków.
Pierwsze miejsce w turnieju zajął Dariusz Głobiński (Opoczno), który po zaciętym pojedynku pokonał Mariusza Mazura (Końskie) 3:2 w setach (11:6, 11:13, 11:9, 9:11, 11:9).
Trzecie miejsce wywalczył Patryk Słoka (Stąporków). W walce o finał przegrał z Dariuszem Głobińskim 1:3 w setach (3:11, 11:9, 5:11, 8:11).
Czwartą pozycję zajął Mateusz Szymański (Parczów), piątą Emil Kmita (Bielowice), szóstą Ernest Duda (Opoczno). Nagrody dla najlepszych tenisistów ufundował LKS Opoka.