tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

PRZYJMĘ pracownika przy pracach konserwacyjnych ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Finał halówki w Białaczowie

 Medale dla zawodników GTW


W sobotę, 19 lutego w hali sportowej w Białaczowie rozegrano finałowe mecze czwartej edycji turnieju piłki halowej o puchar wójta gminy Białaczów.

Halowy turniej piłki nożnej o puchar wójta cieszy się niesłabnącą popularnością. Również i w tym roku wzbudził nie lada zainteresowanie. Do udziału w rywalizacji zgłosiło się 14 drużyn z terenu gminy Białaczów. Ekipy podzielono na dwie grupy – po siedem drużyn w każdej.
Etap grupowy, rozgrywany systemem każdy z każdym, zakończył się awansem czterech drużyn z każdej grupy do fazy pucharowej. Ta wywołała wielkie emocje, zarówno wśród graczy jak i kibiców.
Sobotnie finały przyciągnęły do hali bardzo liczną grupę fanów piłki nożnej głośno wspierających swoich faworytów. Mecz o trzecie miejsce pomiędzy Ludźmi Honoru a drużyną Manufaktura zakończył się pewnym zwycięstwem drugiej z wymienionych ekip. Przypomnijmy, że Manufaktura wygrała trzy poprzednie edycje turnieju.
Finał pomiędzy drużynami GTW i Noris and Kaziu był bardzo emocjonujący. Po zaciętej walce zakończył się zwycięstwem GTW.
W imieniu wójta Białaczowa nagrody rzeczowe oraz medale najlepszym drużynom wręczyli zastępca wójta Barbara Goworek oraz Andrzej Martyka – przewodniczący Komisji Kultury, Oświaty i Zdrowia Rady Gminy w Białaczowie.
Czwarta edycja turnieju nie odbyłaby się, gdyby nie poświęcenie ze strony organizatorów – Piotra Jachowicza oraz Mariusza Leśnickiego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (711) z dnia 25 Lutego 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »