tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Festyn rodzinny

 
W niedzielę, 14 lipca w Różannie odbył się plenerowy festyn rodzinny, na którym bawili się przedstawiciele władz gminnych i powiatowych oraz mieszkańcy wioski i okolicznych miejscowości

Plenerowy festyn rodzinny o charakterze sportowym odbył się pod hasłem "Festyn rodzinny to super sprawa dla całej rodziny wspaniała zabawa". Organizatorami spotkania był sołtys Józef Skorupa wraz z Radą Sołecką oraz Stowarzyszeniem Mieszkańców Wsi Różanna. Przybyłych na zabawę powitał sołtys, który podziękował obecnym za liczne przybycie i życzył wszystkim miłych wrażeń. Imprezę poprowadził Jacek Deka.
Rodzinne spotkanie było okazją, by przed swoimi rodzinami i znajomymi wystąpili mali artyści. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze. Widzowie nagradzali je gromkimi brawami. Ze swoimi programem wystąpiły także panie z KGW.
Moc atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci spowodowała, że cele imprezy zamierzone przez organizatorów zostały zrealizowane w stu procentach. Najmłodsi integrowali się podczas wspólnych zabaw, a dorośli mogli spędzili razem czas oglądając występy i opiekując się swoimi pociechami. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, w której każdy los był wygrany. Nic dziwnego, że po los ustawiały się długie kolejki. Główną nagrodą był namiot, ale można było też wygrać torbę turystyczną bądź kosz do koszykówki. Poza ucztą dla ciała organizatorzy przygotowali też coś dla ducha. Dla zaproszonych gości w Wiejskim Domu Kultury przygotowano poczęstunek, a dla uczestników imprezy grilla z kiełbaską.
Impreza integracyjna w Różannie była udana. Tym bardziej, że pogoda dopisała. Na koniec rodzinnego festynu wszyscy uczestnicy mogli bawić się do wieczora przy dźwiękach muzyki.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 29 (836) z dnia 19 Lipca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »