tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Festyn rodzinny

 
W czwartek, 13 czerwca w ogrodzie Zielonej Dolinki było bardzo wesoło i kolorowo. W tym dniu przedszkolaki wraz ze swoimi rodzinami świętowały podczas I Festynu Rodzinnego. Wiele niezapomnianych atrakcji czekało na wszystkich przybyłych gości

I Festyn Rodzinny zorganizowany w Przedszkolu nr 6 odbył się w ogrodzie przedszkolnym, a wszystko po to by zintegrować rodziców z przedszkolem ? stąd pomysł na wspólną zabawę. Zorganizowano kącik grillowania, który obsługiwali zaprzyjaźnieni z przedszkolem harcerze z opoczyńskich drużyn. Nie mogło zabraknąć promowania picia wody, dlatego też niebieski wodny kącik "Zdrojka" zapraszał wszystkich zgromadzonych do degustacji wody zgodnie z hasłem "Mamo, tato, wolę wodę!".
Balony, bibułkowe kwiaty i okazjonalne dekoracje już od wejścia wprowadzały uczestników festynu w zabawowy nastrój. Przedszkolaki wspólnie z Małgorzatą Nasulewicz, instruktorką tańca, dały taneczny popis przy dyskotekowych rytmach. Punktem kulminacyjnym festynu była wesoła zabawa, którą prowadzona przez profesjonalną agencję. Odbyło się wiele konkursów integrujących dzieci i rodziców do wspólnych zabaw, min. przeciąganie liny, zabawy z chustą animacyjną i piłkami, muzyczne zagadki dla małych i dużych, pokaz baniek mydlanych, zabawy z balonami, wyścigi w zbieraniu piłeczek i wiele innych atrakcyjnych zadań.
Festyn był naprawdę udany. Świadczyły o tym uśmiechnięte buzie przedszkolaków i podziękowania rodziców. Dzięki wspólnej zabawie i pracy udało się zintegrować osoby skupione wokół przedszkola ? dzieci, rodziców i pracowników. Warto podkreślić, że pracownicy przedszkola wciąż mają nowe pomysły i co najważniejsze do ich realizacji jest wielu chętnych rodziców do współpracy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 26 (833) z dnia 28 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »