tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zatrudni ...
czytaj dalej »

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zatrudni ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Ferie z TPD

 
W łódzkim Teatrze Wielkim

Na zakończenie ferii zimowych Zarząd TPD zorganizował wyjazd do Teatru Wielkiego w Łodzi. Tym razem organizatorzy zaproponowali młodzieży balet „Kólewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. W wycieczce uczestniczyły dzieci z opoczyńskich podstawówek wraz z pedagogami szkolnymi oraz wolontariusze z ZSP nr 1, którzy często angażują się w akcje podejmowane przez TPD i wspierają działania organizacji. Grupą opiekowali się przedstawiciele zarządu TPD na czele z prezeską, Heleną Stasiak.
Balet to rodzaj sztuki dosyć trudny w odbiorze, wymagający od odbiorcy szczególnej uwagi i wyobraźni, dlatego organizatorzy postanowili przygotować uczniów do spektaklu. W drodze do teatru Michał Wrona, laureat ubiegłorocznego Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego przypomniał treść bajki. Przedstawienie baletowe zostało entuzjastycznie odebrane przez widzów, zarówno dzieci, jak i młodzież. Po reakcjach najmłodszej publiczności widać było, że ta forma sztuki bardzo przypadła im do gustu.
Po przedstawieniu i krótkim pobycie w punkcie gastronomicznym grupa udała się w drogę powrotną do domów. Na tę część programu wycieczkowicze czekali z niecierpliwością, bo do tradycji organizowanych przez TPD wycieczek, należą konkursy z nagrodami. Tym razem uczniowie musieli się wykazać wiedzą na temat form i aktywności TPD w okresie mijającej kadencji.
Warto dodać, że w czasie ferii zarząd włączył się aktywnie w organizację zajęć dla dzieci w PiMBP, codziennie przygotowując dzieciom drugie śniadanie. Jak mówi prezes TPD, Helena Stasiak nie byłoby to możliwe bez wsparcia Zdzisława Wojciechowskiego, któremu serdecznie dziękujemy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 6 (709) z dnia 11 Lutego 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »