tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Ferie z Ośrodkiem Kultury

 
Zaproszenie dla dzieci i młodzieży


Jak co roku, na okres ferii zimowych Ośrodek Kultury Gminy i Miasta przygotował specjalny program zajęć. Tym razem pod hasłem ?Wyprawa dookoła świata?. Wszyscy, którzy skorzystają z oferty placówki, będą mogli poznać kulturę, sztukę, tradycje, tańce, stroje czy też potrawy charakterystyczne dla różnych narodów.
W planach są także dwie wycieczki do Radomia. Poza tym nie zabraknie stałych form zajęć takich jak próby młodzieżowej orkiestry dętej, ?Drzewiczan? aerobik czy kursy taneczne.
Feryjny cykl rozpoczyna się w poniedziałek, 30 stycznia i potrwa do soboty, 11 lutego.

Poniedziałki
30 stycznia w OKGiM dominować będzie Afryka a w szczególności Egipt. O 18.00 rozpocznie się aerobik. Tydzień późnej, 6 lutego zapanuje klimat brazylijski. Po południu dzieci będą się bawić na balu karnawałowym.

Wtorki
31 stycznia będzie dniem japońskim, 7 lutego indyjskim. W tych dniach o godz. 11.00 rozpoczną się próby orkiestry, o 15.00 treningi zespołu Akant, godzinę później grupy Attack.

Środy
Dni rodzinnych wyjazdów do multikina w Radomiu. 1 lutego dzieci obejrzą ?Kota w butach? i skorzystają z basenu, 8 lutego pojadą na ?Podróż na Tajemniczą Wyspę? oraz do kręgielni lub centrum zabaw.
Uczestnicy wyjazdu pokrywają tylko koszty biletów wstępu. Wpłaty ? 30 zł od osoby. Zapisy do 30 stycznia (pierwszy wyjazd) i 6 lutego (drugi). Ilość miejsc ograniczona.

Czwartki
2 lutego to dzień grecki, 9 lutego francuski. W każdy czwartek wczesnym wieczorem odbywać się będzie aerobik.

Piątki
3 lutego ma być dniem amerykańskim, 10 lutego hiszpańskim. W tych dniach ćwiczyć będzie orkiestra dęta (11.00) a od 15.00 do 21.00 zespoły Attack, Akant, Rytm oraz Drzewiczanie.

Soboty
Na 4 i 11 lutego zaplanowano zajęcia dla instrumentalistów i wokalistów ?Hity światowe ? sam zagraj i zaśpiewaj?. Odbywać się będą od 9.00 do 13.00.

Więcej informacji, tel 48 375 62 88.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (759) z dnia 27 Stycznia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »