tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Ferie na sportowo w „trójce”

 
Siatkówka w ZSS nr 3

Już od dziewięciu lat w pierwszym tygodniu ferii zimowych dziewczęta z gimnazjum Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 rywalizują w mistrzostwach szkoły w piłce siatkowej.
Do rozgrywek zgłosiło się osiem drużyn. W półfinale zawodniczki grały w dwóch grupach, grając systemem każdy z każdym.
Po zaciętej walce zwyciężyły siatkarki z klasy IIId, grające w składzie: Magdalena Jurek (kapitan), Karolina Domagała, Anna Mijas, Sylwia Wudzińska, Karolina Luty, Patrycja Głuszek, Paulina Milczarczyk. Na drugim miejscu uplasowały się dziewczyny z IIIb, zaś trzecie miejsce zajęły dziewczęta z klasy IIb.
Pozostałe miejsca zajęły: czwarte kl. Ia, piąte kl. Ic, szóste kl. IId, siódme kl. IIc i ósme IIIa.
Organizator ogłosił plebiscyt na najlepiej atakującą siatkarkę oraz najwszechstronniejszą zawodniczkę turnieju. Sędziowie, kibice oraz organizator (nauczycielka wf. Anna Smyka) wytypowali najlepiej atakującą - uczennicę klasy IIb Aleksandrę Zawadę, zaś najwszechstronniejszą okazała się uczennica klasy IIId Sylwia Wudzińska.
Wyróżnione siatkarki otrzymały pamiątkowe statuetki oraz sprzęt sportowy, zwycięska drużyna dyplom i medale, pozostałe drużyny dyplomy, a wszystkie zawodniczki słodycze.
Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem, na zawody przybyło wielu kibiców, którzy chętnie pozowali wraz z zawodniczkami do wspólnego zdjęcia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (659) z dnia 26 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »