tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

Zatrudnię brukarzy/ekipy. Praca w Warszawie. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Ferie bez prądu

 
Oddział dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na zajęcia organizowane w ramach ferii zimowych. Spotkania przebiegać będą pod hasłem

Organizatorzy proponują twórcze, aktywne spędzanie czasu, połączone z poszukiwaniem odpowiedzi na pytania: czy spędzanie wolnego czasu bez prądu jest możliwe? Czy można dobrze bawić się bez komputera, telewizora czy telefonu?
Zajęcia będą odbywać się w od 2 do 6 lutego w godz. od 10.00 do 12.00.

Program:
W poniedziałek, 2 lutego uczestnicy zapoznają się z programem ferii zimowych. Będą także uczestniczyć w zabawach integracyjnych "Poznajmy się". Tego dnia zaplanowano także konkurs plastyczny "Moja ulubiona zabawka".
We wtorek, 3 lutego odbędą się warsztaty "Poznajmy różne techniki plastyczne". Przy okazji dzieci będą mogły wykonać modelowanie z masy solnej.
Kolejnego dnia w środę, 4 lutego odbędą się zajęcia edukacyjne pod hasłem "Czym bawili się nasi dziadkowie?". Nie zabraknie także gier i zabaw stolikowych.
W czwartek, 5 lutego dzieciaki będą uczestniczyć w prelekcji na temat zdrowego odżywiania "Wiem co jem", a także w zajęciach kulinarnych "Szkoła gotowania Kubusia Puchatka".
Na koniec ferii w bibliotece, w piątek 6 lutego, zaplanowano zajęcia profilaktyczne i konkurs plastyczny pod hasłem "Detoks: czy da się żyć bez komputera i Internetu?". Nie zabraknie też podsumowania całego tygodnia ferii.
Do udziału w zajęciach, pracownicy biblioteki zapraszają dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy na miejscu w bibliotece w oddziale dla dzieci na placu Kościuszki 15 bądź telefonicznie, tel. 44 755 35 50.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (913) z dnia 16 Stycznia 2015r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »