tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Finanse

 Euro na szkolnictwo zawodowe

 

Blisko 100 mln zł środków unijnych zostanie rozdysponowane w tym roku na projekty wspierające edukację zawodową. O dotacje można się ubiegać w ramach działania „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
W marcu w kilku miejscowościach województwa odbędą się spotkania poświęcone zasadom dofinansowania. Projektodawcy z naszego powiatu, którzy są zainteresowani dofinansowaniem, szczególnie przedstawiciele placówek oświatowych prowadzących kształcenie zawodowe oraz przedsiębiorcy, chcący zapewnić praktyki i staże w swoich zakładach, mogą wziąć udział w szkoleniu organizowanym 15 marca (wtorek) w starostwie powiatowym w Piotrkowie Trybunalskim (al. 3 Maja 33). Początek spotkania o godz. 10.00.
W warsztatach uczestniczyć będą przedstawiciele zarządu Województwa Łódzkiego, Departamentu ds. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki UM w Łodzi oraz Regionalnych Ośrodków EFS. Uczestnicy zapoznani zostaną m.in. z możliwościami aplikowania o środki w ramach PO KL, jak i praktycznym procesem tworzenia projektu.
Warsztaty mają charakter otwarty, nie wymagają wypełniania formularza rejestracyjnego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (713) z dnia 11 Marca 2011r.
W dziale Finanse dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »