tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Finanse

 Euro na gazownictwo

 


Zarząd Województwa Łódzkiego ogłosił trzeci już nabór wniosków o dofinansowanie ze środków unijnych projektów dotyczących budowy lub przebudowy lokalnej i regionalnej infrastruktury dystrybucji gazu ziemnego. Na konkurs w ramach działania ?Gazownictwo? Regionalnego Programu Operacyjnego województwa łódzkiego na lata 2007?2013 przeznaczono prawie 17,5 mln zł.
Nabór wniosków o dofinansowanie projektów rozpoczął się 16 sierpnia i potrwa do 14 września. W tym czasie o dotacje unijne na budowę lub przebudowę infrastruktury dystrybucji gazu ziemnego (o ciśnieniu do 1,6 MPa) mogą ubiegać się jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia, jednostki organizacyjne jednostek samorządu terytorialnego, administracja rządowa, jednostki sektora finansów publicznych oraz przedsiębiorcy zajmujący się dystrybucją paliwa gazowego. Beneficjenci mogą uzyskać dofinansowanie w wysokości 85% kosztów kwalifikowalnych projektu.
Kompletne wnioski należy składać w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na grudzień.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 33 (736) z dnia 19 Sierpnia 2011r.
W dziale Finanse dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »