tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Ekologia w Libiszowie

 

W związku z obchodami Dnia Ziemi w Szkole Podstawowej w Libiszowie odbył się turniej ekologiczny dla klas I?III i przedszkolaków. Konkurencje turniejowe miały formę zabawy z elementami sportu (międzyklasowa rywalizacja sportowa), muzyki (piosenki o tematyce ekologicznej), techniki (wydzieranki postaci zwierząt z gazet) oraz wiedzy przyrodniczej (odpowiedzi na pytania z dziedziny ekologii).
Celem turnieju było kształtowanie postaw ekologicznych, uwrażliwienie uczniów na otaczające środowisko, wyrobienie nawyków dbałości o otoczenie, propagowanie ruchu jako ważnej formy dbałości o zdrowie oraz zdobywanie wiedzy o przyrodzie.
Za aktywny udział w turnieju, klasy otrzymały dyplomy, wszyscy uczniowie odznaki ?Przyjaciela przyrody? oraz słodki poczęstunek dla zregenerowania sił.
Organizatorem turnieju była opiekunka LOP i Samorządu Uczniowskiego Aleksandra Słowikowska, którą w realizacji przedsięwzięcia wspomagały wychowawczynie Renata Szczepanik, Ewa Książek, Bożena Kata, Stanisława Piekarska oraz Krystyna Dąbrowska.
Należy wspomnieć, iż turniej był jednym z wielu zadań realizowanych w szkole w ramach programu ekologicznego opracowanego przez Aleksandrę Słowikowską.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 18 (721) z dnia 6 Maja 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »