tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Dzień otwarty dla osób niepełnosprawnych

 
ZUS informuje

Zakład Ubezpieczeń Społecznych po raz kolejny organizuje "Dzień otwarty dla osób niepełnosprawnych". W jego trakcie będzie można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów oraz otrzymać materiały informacyjne.
W środę, 29 maja w godzinach od 9.00 do 14.00, w siedzibie tomaszowskiego Oddziału ZUS, przy ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 40/42, w sali obsługi klientów wszystkim zainteresowanym, informacji i porad w zakresie problematyki dotyczącej osób niepełnosprawnych udzielać będą specjaliści z ZUS oraz PCPR i PUP. Specjaliści będą udzielać informacji dotyczących m.in.: świadczeń rentowych z ZUS, orzecznictwa lekarskiego, rehabilitacji leczniczej w ramach prewencji rentowej, prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby niepełnosprawne, zasad wypełniania i kompletowania dokumentów do ZUS, dofinansowania ze środków PFRON, refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej itp.
Ponadto, dzięki członkom Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddziału Miejsko?Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim, będzie można bezpłatnie zmierzyć ciśnienie krwi i oznaczyć poziom cukru.
Dla zainteresowanych dostępne będzie najnowsze wydanie "Informatora dla osób niepełnosprawnych".
W trakcie dniaoOtwartego zaprezentujemy również Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ? portal internetowy ZUS, który umożliwia Kkientom dostęp do świadczonych przez ZUS usług drogą elektroniczną. Na stronie internetowej pue.zus.pl można m.in. uzyskać informacje o ubezpieczeniach, świadczeniach i płatnościach, a także sprawdzić wszelkie swoje dane zamieszczone na koncie w ZUS.


rz.p.   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 21 (828) z dnia 24 Maja 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »