tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sławno

 Dzień Rodziny w Kamieniu

 

Tradycyjnie już w Publicznej Szkole Podstawowej w Kamieniu 1 czerwca odbył się Dzień Rodziny. W programie artystycznym zaprezentowali się młodsi uczniowie naszej szkoły, czyli uczniowie z kl. 0?III. Recytując wiersze, śpiewając piosenki o mamie i tacie, tańcząc, dzieci dziękowały swoim rodzinom za trud włożony w ich wychowanie. Część artystyczną zakończono wspólnym odśpiewaniem ?Sto lat?.
W dalszej części dnia była okazja, aby obejrzeć pokazy sprzętu strażackiego oraz wozy strażackie. Odbył się również turniej matematyczno?sportowy. Każdą klasę reprezentowały dwie czteroosobowe drużyny. Konkurs był przewidziany dla dwóch grup wiekowych, pierwsza to uczniowie klas I?III, a druga to uczniowie klas IV?VI. Uczniowie intensywnie wykorzystywali swoje mięśnie oraz mózg. Po zadaniu sprawnościowym drużyny przechodziły do wykonania zadania matematycznego. Spośród sześciu drużyn w każdej grupie wiekowej zostali wyłonieni zwycięscy.
Na zakończenie imprezy rozpalono ognisko i grill przy udziale strażaków z OSP w Kamieniu oraz rodziców. W organizowaną uroczystość zaangażowano całą szkołę oraz lokalne środowisko.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (726) z dnia 10 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »