tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Dzień Przedszkolaka w Zielonej Dolince

 
W sobotę, 29 września obchodzony był Ogólnopolski Dzień Wychowania Przedszkolnego. W Przedszkolu nr 6 ?Zielona dolinka? dla podkreślenia znaczenia święta, zorganizowano dwudniowe obchody


Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się, od najmłodszego aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka! ? słowa piosenki napisanej specjalnie z okazji tego święta przyświecały obchodom w opoczyńskiej placówce.
W piątek, 28 września już od rana w przedszkolu wyczuwało się bardzo poniosły nastrój. Dzieci w kolorowym korowodzie, z transparentami informującymi o ich święcie, przemaszerowały wokół przedszkola. Napotykanym przechodniom wręczały słoneczka z sentencjami dotyczącymi dzieci. W poniedziałek, 1 października, drugiego dnia obchodów w placówce zorganizowano zabawę integracyjną wszystkich przedszkolaków. Podczas zabawy wszystkie grupy przedszkolne miały okazję zaprezentować przygotowane piosenki. W dziecięcym repertuarze wystąpiły: Biedronki, Motylki, Stokrotki, Skrzaty. Po występach dzieciaki miały okazję także potańczyć. Na zakończenie wszystkie grupy otrzymały odznaki ?Przedszkolaki na medal? i upominki w podziękowaniu za wspólną zabawę.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 40 (795) z dnia 5 Października 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »