tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam drewno opałowe i kominkowe 511 542 ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Dzień Kobiet w ZSP

 
Męska część grona pedagogicznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych zaprezentowała występ dedykowany przedstawicielkom płci pięknejDla pań zagrała i zaśpiewała grupa muzyczna, której liderują nauczyciele8 marca większość pań cieszy się z otrzymanych kwiatów, życzeń i różnego rodzaju upominków. Ale nie tylko. W drzewickim ZSP każdego roku organizowane są niekonwencjonalne obchody Dnia Kobiet.
Również i tym razem szkolnej tradycji stało się zadość. Dla wszystkich pań przygotowano oryginalny program artystyczny, w którym wzięła udział męska część grona pedagogicznego. Na występ złożyły się partie recytowane, które w dowcipny i trafny sposób przedstawiły rolę kobiet w rzeczywistości męskiego świata, oraz piosenki wyrażające podziw dla piękna pań i ich niezwykłości.
Recytacje poezji o tematyce kobiecej w interpretacji Piotra Podogrockiego, Piotra Gołębiowskiego, Waldemara Danielika i Kamila Ferensztajna wzbogacono muzyką na żywo. W skład zespołu muzycznego, stworzonego na potrzeby tego wydarzenia, z grona pedagogicznego weszli: Grzegorz Januszewski, Andrzej Król i Jarosław Bednarczyk. Nauczycieli wspomogli uczniowie Adrian Kobyłka i Paweł Wierzbicki.
Przez kobiecą część widowni występy zostały przyjęte entuzjastycznie. Odbiorowi towarzyszyły również wzruszenia. Jedna z pań stwierdziła, że panowie postawili poprzeczkę bardzo wysoko i przy okazji rewanżu ze strony kobiet będzie ją trudno przeskoczyć.
Nie mogło oczywiście zabraknąć życzeń i upominków. Niespodziankę sprawili panowie z Samorządu Uczniowskiego, którzy wręczyli wszystkim paniom słodycze.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (766) z dnia 16 Marca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »