tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Dzień Babci i Dziadka w „ósemce”

 

Obchody Dnia Babci i Dziadka odbywały się w „ósemce” przez kilka ostatnich dni. Każda grupa zorganizowała własną uroczystość, dzięki czemu mogli w niej uczestniczyć wszyscy zaproszeni goście. W ubiegły piątek ten wyjątkowy dzień świętowały 6-letnie „Muminki” oraz 3- i 4-letnie dzieci z grupy „Krasnoludki”.
Starszaki przed występami pokazały babciom i dziadkom, jak wyglądają ich codzienne zajęcia. Specjalną lekcję pokazową poprowadziła Maria Wychowaniec. Dzieci rozmawiały o karnawale, a przy okazji liczyły głoski i sylaby. Każde miało okazję wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami. W dalszej części sześciolatki zaprezentowały przygotowany na tę okazję program artystyczny, a w jego ramach szereg wierszyków i piosenek.
Własne występy, przygotowane pod okiem Edyty Kaźmierczyk i Agnieszki Róg, zaprezentowały też dla swoich gości maluchy z grupy 3- i 4-latków. Tu także recytowano wierszyki i śpiewano piosenki, wspólnie odśpiewano też tradycyjne „Sto lat”.
Nie zabrakło również życzeń, zarówno tych złożonych przez panie w imieniu całej grupy, jak i tych indywidualnych, które maluchy składały wręczając babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek oraz wspólna zabawa taneczna.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (653) z dnia 22 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »