tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Działali na drogach gminnych

 
Ważne dla kierowcówLustro drogowe na skrzyżowaniu ulic Sportowej i FabrycznejW minionym miesiącu Urząd Gminy i Miasta wykonał kilka drobnych, ale niezbędnych prac drogowych. Ich głównym celem była poprawa bezpieczeństwa na odcinkach administrowanych przez gminę.
Z punktu widzenia kierowców bardzo ważne jest zamontowanie lustra drogowego na skrzyżowaniu ulic Sportowej i Fabrycznej. Dotychczas kierowcy jadący Sportową w kierunku kąpieliska mieli duży problem, ponieważ po zatrzymaniu niewiele widzieli po lewej stronie. Na skrzyżowanie wjeżdżali więc ?w ciemno?, licząc, że od ulicy Kolejowej nic nie jedzie. Teraz sytuacja uległa poprawie. Martwy punkt został wyeliminowany, ponieważ lustro pozwala na obserwację większego fragmentu drogi.
Z kolei na ulicy 17 Stycznia pojawił się próg zwalniający. O jego montaż wnioskowali mieszkańcy, którzy narzekali na drogowych piratów. Tzw. śpiący policjant plus ograniczenie prędkości skutecznie ostudziło zapędy niektórych kierowców.
Dodajmy, że nie były to wszystkie lipcowe roboty drogowe zrealizowane ze środków UGiM. Na terenie całej gminy wymieniono zniszczone lub zamontowano brakujące znaki, poza tym oznakowane zostały wiaty przystankowe w Jelni i Domasznie.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 32 (787) z dnia 10 Sierpnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »