tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Żarnów

 Dwie świetlice do budowy

 
W tym roku dokończona zostanie budowa świetlic wiejskich w Malkowie i w Niemojowicach. Gmina Żarnów właśnie ogłosiła przetargi na wykonanie obu zadań

Wybudowane w ubiegłym roku świetlice wiejskie w Malkowie i w Niemojowicach zostaną w tym roku wykończone i oddane do użytku. Na dokończenie budowy każdej z nich gmina w tegorocznym budżecie przeznaczyła po 100 tys. zł.
W Malkowie i w Niemojowicach powstają dwie bliźniacze świetlice ? wolnostojące, niepodpiwniczone budynki parterowe z nieużytkowym poddaszem. W ubiegłym roku wykonano stan surowy obiektów, wraz z dachem pokrytym blachodachówką. W najbliższych miesiącach budynki zostaną wykończone. Wyłonieni w drodze przetargu wykonawcy wstawią okna i drzwi, wykonają posadzki i podłogi oraz wszelkie niezbędne instalacje. Zagospodarowane będą też działki ? po wykonaniu dróg zjazdowych, chodników i miejsc parkingowych pozostały teren zostanie obsiany trawą i obsadzony krzewami.
Obie świetlice, wyposażone w podstawowe meble, będą mogły pomieścić maksymalnie 60 osób. Będą miejscem spotkań dzieci i młodzieży, spotkań kulturalnych oraz zebrań KGW.
Oferty do obu przetargów można składać do 22 maja. Najwyżej ocenione zostaną te z najniższą ceną. Wykonawcy powinni zakończyć prace do 30 listopada.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (826) z dnia 10 Maja 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »