tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Dwa punkty do podium

 Para Ciupa i CuperMateusz Ciupa i Julia Cuper zajęli czwarte miejsce na turnieju sportowego tańca towarzyskiego o puchar prezydenta Ostrowca świętokrzyskiego. Zawodnicy Centrum Tańca i Ruchu TICO rywalizowali w kategorii par do 15 roku życia w klasie E, w kombinacji stylu standardowego i latynoamerykańskiego. Po zatańczeniu w ścisłym finale walca angielskiego, tanga, walca wiedeńskiego i quickstepa reprezentanci Opoczna plasowani byli na trzecim miejscu. Po finale tańców latynoamerykańskich i zsumowaniu punktów okazało się, że zawodnikom TICO zabrakło 2 punktów do tego, aby stanąć na podium. Teraz opocznianom wystarczy dowolny stopień podium, aby uzyskać awans do wyższej klasy tanecznej.
Z kolei na zawodach w Warszawie kolejne punkty niezbędne do awansu do wyższej klasy tanecznej uzyskali Krzysztof Kołodziejczyk i Aleksandra Piekarz, którym w bardzo silnie obsadzonej kategorii par 14?, 15?letnich w klasie C, zabrakło również 2 punktów do zatańczenia w ścisłym finale zawodów.
Krzysztof i Ola, którzy w roku bieżącym wywalczyli awans do mistrzowskiej klasy tanecznej B w stylu standardowym, walczą obecnie o awans do tej samej klasy w tańcach latynoamerykańskich.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (850) z dnia 25 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »