tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Dwa lata za dwie śmierci

 
Zapadł wyrok w sprawie wypadku drogowego, w którym dwa lata temu, w Wójcinie, zginęły 34-letnia kobieta i jej 9-letnia córka. 24-letniego sprawcę wypadku skazano na dwa lata więzienia

Do tragicznego wypadku doszło 27 marca w Wójcinie (gmina Paradyż). Około godz. 7.30 na drodze K-74 kierujący jciężarowym mercedesem 24-letni Sławomir P., jadący od strony Sulejowa, najechał na tył opla omegi, oczekującego na możliwość wykonania skrętu w lewo. W wyniku uderzenia opel dostał się na przeciwny pas ruchu, gdzie został uderzony przez jadącą z przeciwka toyotę, a następnie wpadł do rowu i zapalił się. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła kierująca oplem 34-letnia kobieta oraz jej 9-letnia córka. Drugie dziecko jadące oplem, 9-letni chłopiec odniósł poważne obrażenia i przeszedł długie leczenie i rehabilitację.
Wobec sprawcy wypadku zasądzono 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat, grzywnę oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 10 lat. Prokuratura zapowiada apelację.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 6 (657) z dnia 12 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »