tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zatrudni ...
czytaj dalej »

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zatrudni ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Dwa finały w MDK

 
24 maja odbyło się podsumowanie dwóch konkursów plastycznych: "Bukiet dla mamy" oraz "Zdrowe serce ? priorytetem każdego z nas". Oba przedsięwzięcia, a w szczególności pierwszy z nich, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Bukiet dla mamy wykonało 365 uczestników, a prace dotyczące zdrowia przygotowały 83 osoby

Prace konkursowe oceniało jury w składzie: Lidia Stanek (instruktor plastyki), Marzena Polinceusz z Powiatowej Stacji Sanitarno?Epidemiologicznej oraz Anita Wąsik i Katarzyna Kuleta (instruktorki MDK). Panie podzieliły uczestników na sześć kategorii. Prace nadesłano z 24 szkół i placówek oświatowych. W konkursie "Bukiet dla mamy" przyznano czterdzieści równorzędnych nagród, natomiast wśród konkursowych prac "Zdrowe serce ? priorytetem każdego z nas" wyłoniono siedemnastu laureatów. Nad przygotowywaniem podopiecznych do udziału w wydarzeniu czuwało siedemdziesięciu nauczycieli bądź opiekunów.
Wśród "Bukietów dla mamy" wykonanych przez przedszkolaków, które najbardziej przypadły członkiniom komisji do gustu, znalazły się prace: Adama Muszyńskiego z Akademii Przedszkolaka, Igi Turoboś z Przedszkola nr 6, Leny Bożyk i Hanny Rożenek z ZSS nr 1, Oliwii Hajnrych z Prywatnej Szkoły Podstawowej, Wojciecha Wiktorowicza z ZS w Ogonowicach, Dominiki Wosek z Przedszkola nr 4, Kamili Kmity z SP w Libiszowie oraz Kamili Łukasik z SP w Januszewicach.
W grupie uczniów klas 0?III wyróżniono prace: Zuzanny Koreckiej z SP w Bukowcu Opoczyńskim, Dominiki Zięby z SP w Modrzewiu, Jana Krawczyka z SP w Kruszewcu, Katarzyny Wójcik ze świetlicy "Pinokio", Kacpra Kmity z SP w Woli Załężnej, Łukasza Wasilewskiego z ZS w Ogonowicach i Dawida Duczka z PSP w Kamieniu.
Wśród uczniów klas IV?VI najładniejsze prace wykonali: Aleksandra Madej z SP w Bielowicach, Blanka Wołonkiewicz z ZS w Mroczkowie Gościnnym, Martyna Mokrowiecka i Gabriela Gołuchowska z ZSS nr 1, Klaudia Klata z OKGiM w Drzewicy, Joanna Czyżewska z ZSPryw., Witold Adamczyk i Jakub Bogusz z SP w Libiszowie oraz Mikołaj Mijas z SP w Januszewicach.
W kategorii gimnazjalistów równorzędne nagrody przyznano: Honoracie Kędziorze i Weronice Madej z Gimnazjum w Wygnanowie, Dagmarze Politowskiej i Lidii Pawlak z Gimnazjum nr 2 oraz Aleksandrze Michałowicz i Paulinie Zielińskiej z ZS w Mroczkowie Gościnnym.
Wśród młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych bezkonkurencyjne okazały się uczennice i uczeń ZSO: Olga Wujek, Kinga Chmal, Agnieszka Sieradzka i Izabela Bugała i Jarosław Klata. Natomiast w kategorii VI komisja wyróżniła prace uczennicy i uczniów z ZS im. Jana Brzechwy: Patrycji Zakaszewskiej, Łukasza Felińskiego, Patryka Andrychiewicza i Michała Walczaka.
Laureatkami konkursu "Zdrowe serce ? priorytetem każdego z nas", zostały wśród przedszkolaków: Milena Kmita z SP w Libiszowie, Zuzanna Bator z Oddziału Przedszkolnego w Ogonowicach i Katarzyna Sagalara z Przedszkola nr 4. Wśród uczestników z klas 0?III bezkonkurencyjni okazali się: Zuzanna Korecka z SP w Bukowcu Opoczyńskim, Jakub Brola z SP w Dzielnej, Daniel Stępień z SP nr 1 oraz Dawid Jurek z ZSPryw.
Joanna Wychowałek z ZSS nr 2, Weronika Głąbińska z SP w Kraśnicy oraz Jakub Bogusz z SP w Libiszowie okazali się najlepszymi spośrod uczestników z klas IV?VI. Najładniejsze prace spośród gimnazjalistów wykonały Paulina Zielińska z Gimnazjum w Mroczkowie Gościnnym oraz Monika Tępińska i Izabela Wijata z Gimnazjum w Wygnanowie. Wśród młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych prym wiodły w konkursie uczennice z ZSP: Wiktoria Wolska, Kamila Wojtarek i Izabela Chmal. W kategorii VI wyróżniono pracę Kingi Deki z ZS im. Jana Brzechwy.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 22 (829) z dnia 31 Maja 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »