tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Drzewicka studniówka do rana

 
Bal studniówkowy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w DrzewicyPoloneza czas zacząć


W sobotę, 9 lutego w ZSP w Drzewicy miał miejsce doroczny bal studniówkowy, którego bohaterami byli uczniowie klasy trzeciej policyjnej oraz klasy czwartej technikum informatycznego i logistycznego. Do tego wydarzenia abiturienci przygotowywali się trzy tygodnie. Pod okiem prof. Andrzeja Króla udekorowali wnętrze sali gimnastycznej, które zmieniło się w gotycką salę rycerską.
Uroczystość zainaugurowały podziękowania wygłoszone przez przedstawicieli uczniów oraz rodziców. Dyrektorce ZSP Monice Machuli oraz wychowawczyniom klas maturalnych, Elżbiecie Woźniak i Annie Reszce, wręczono kwiaty. Wyrazy uznania i wdzięczności skierowano również do wszystkich nauczycieli oraz osób zaangażowanych w pracę z młodzieżą.
Ciepłe słowa pod adresem podopiecznych wypowiedziała dyrektorka, chwaląc ich za ciężką pracę włożoną w organizację studniówki. W imieniu władz samorządowych głos zabrał członek Zarządu Powiatu Andrzej Sosnowiec, który życzył uczniom powodzenia na egzaminie maturalnym, a tego wieczoru niezapomnianych wrażeń i udanej zabawy.
Uczestnicy balu z podziwem obejrzeli tradycyjnego poloneza. Choreografia i perfekcyjne przygotowanie uczniów do wykonania tańca były dziełem Aliny Szymańskiej ? instruktorki Ośrodka Kultury Gminy i Miasta.
A potem na parkiecie królowały luźniejsze formy tańca. Wspaniała zabawa w niepowtarzalnej atmosferze trwała do rana. Nie ulega wątpliwości, że studniówkowe wrażenia zostaną w pamięci i sercach młodzieży na długie lata.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (814) z dnia 15 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »