tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Zatrudnię brukarzy/ekipy. Praca w Warszawie. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Drugie miejsca Kacpra i Błażeja

 
Tenis ziemnyMłodzi tenisiści z Opoczna wraz z finalistami kategorii do 10 lat


W minioną sobotę, 15 czerwca na kortach MKT w Łodzi odbyły się mistrzostwa województwa w tenisie ziemnym pn. "Tenis 10". Z naszego regionu w rywalizacji wzięło udział czterech zawodników zrzeszonych w STZ Return Opoczno.
Bartosz Koziarski, Maksymilian Piechna i Kacper Wereszka grali w kategorii do 10 lat w dwóch pięcioosobowych grupach. Bartosz odniósł dwa zwycięstwa, a Maks jedno. Obaj zajęli dalsze miejsca w turnieju.
Kacper wygrał wszystkie mecze grupowe i w finale spotkał się z kolegą z Łodzi ? Oliwierem Osickim, który był najlapszy w swojej grupie. Mecz finałowy trwał półtorej godziny. Niestety, Kacper przegrał i zajął drugie miejsce.
Również drugie miejsce wywalczył młodszy brat Kacpra ? Błażej, który rywalizował w kategorii do 6 lat. Przegrał w grupie tylko jeden mecz.
Następny sprawdzian umiejętności młodych adeptów tenisa już w najbliższą sobotę podczas mistrzostw województwa do lat 12.
Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego Return Opoczno przypomina o możliwości podjęcia szkolenia przez dzieci i młodzież we współpracującej ze stowarzyszeniem szkółce. Dzieci i młodzież mogą sprawdzić swoje umiejętności w turniejach, które odbędą się 6 lipca, 31 sierpnia i 1 września. Turnieje zostaną rozegrane w kategoriach "Tenis 10", zaliczanych do klasyfikacji WZT.
Natomiast 18 lipca odbędzie się turniej z cyklu "Teekanee". Prawo uczestnictwa mają także dzieci starsze. Na otwarcie zostanie rozegrany mecz pokazowy pomiędzy Kamilem Majchrzakiem, który w tym roku wystartował w juniorskim Roland Gaross, a Maćkiem Domańskim ? wielokrotnym zwycięzcą turniejów ogólnopolskich. Z pewnością jest to pojedynek warty obejrzenia przez każdego amatora tenisa ziemnego.
Należy zaznaczyć, że na kortach w Parczówku ruszyły rozgrywki ligi tenisa dla amatorów. Informacje znajdują się na stronie www.return.org.pl lub pod telefonem 504 271 173.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (832) z dnia 21 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »