tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Druga edycja turnieju miast

 
Zaproszenie dla siatkarzy

Rusza druga edycja turnieju miast w piłce siatkowej o puchar burmistrza Opoczna. Turniej odbędzie się w sobotę, 26 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

Regulamin

Cele
Popularyzacja siatkówki w środowisku lokalnym * integracja mieszkańców miasta i okolic * propagowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu * popularyzacja zdrowej, sportowej rywalizacji wśród kibiców i gry fair play wśród zawodników.

Organizatorzy
Urząd Miejski, UKS Maratończyk działający przy ZSO.

Uczestnictwo
W turnieju biorą udział drużyny składające się z 10 zawodników, które wcześniej dokonały zgłoszenia (do 24 marca) na adres e–mail: lewusek1@op.pl lub pod numer telefonu 609 826 517 (Dariusz Lewandowski).
Uwaga, liczba drużyn mogących brać udział w zawodach jest ograniczona ze względów organizacyjno–czasowych. Liczy się termin zgłoszenia.
W przypadku kiedy z zawodów zrezygnuje drużyna z przyczyn nieznanych, do turnieju dopuszcza się zespół zgłoszony wcześniej lub zespół, który zgłosił się w trakcie weryfikacji w dniu zawodów.

Termin i miejsce zawodów
Sobota, 26 marca, hala sportowa przy ZSO (ul. Żeromskiego 3).
Program: weryfikacja drużyn – 8.00–8.30 * losowanie grup – 8.30–8.45 * rozpoczęcie zawodów – 9.00 * przewidywana godzina zakończenia turnieju – 16.30.

System rozgrywek
Zawody rozgrywane będą zgodnie z przepisami gry w piłkę siatkową. W fazie eliminacyjnej wg systemu do dwóch wygranych setów (20 punktów i dwóch przewagi). Każdy zespół biorący udział w zawodach ma prawo do jednej przerwy (60 sekund).
Uwaga, w przypadku, kiedy żadna sytuacja zewnętrzna nie będzie miała wpływu na sprawny przebieg zawodów mecze finałowe przeprowadzone zostaną do dwóch wygranych setów do 25 punktów i dwóch przewagi (przy remisie 1:1 tie–break do 15 punktów i dwóch przewagi).
W przerwie pomiędzy meczami eliminacyjnymi, a finałami zaplanowano obiad dla każdej drużyn.

Zasady finansowania
Koszty przejazdu, ubezpieczenia pokrywają zainteresowane drużyny. Koszty organizacyjne (sędziowie, nagrody, napoje) pokrywa organizator. Wpisowe od drużyny wynosi 50 zł.

Postanowienia końcowe
Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nieszczęśliwych wypadków i kradzieży. Interpretacja regulaminu oraz możliwość wprowadzenia zmian należy do organizatora zawodów. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w zawodach, jeżeli posiadają pisemną zgodę rodziców lub opiekunów (karta uczestnictwa).


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (713) z dnia 11 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »