tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Finanse

 Dotacje na energetykę

 


Zarząd Województwa Łódzkiego ogłosił nabór wniosków w ramach działania ?Elektroenergetyka? Regionalnego Programu Operacyjnego województwa łódzkiego na lata 2007-2013. Na dofinansowanie projektów w tym konkursie przeznaczono blisko 23 mln zł.
W ramach konkursu dla tego działania można pozyskać środki na budowę lub przebudowę lokalnej i regionalnej infrastruktury dystrybucji energii elektrycznej (o napięciu zmianowym nie wyższym niż 110 kV) oraz na budowę lub przebudowę sieci energetycznych umożliwiających przyłączanie jednostek wytwarzania energii elektrycznej opartej na odnawialnych źródłach energii. Dotacje będą również przyznawane na realizację projektów dotyczących zapewnienia alternatywnego źródła zaopatrzenia w energię publicznym zakładom opieki zdrowotnej na wypadek awarii. Wnioski o dofinansowanie projektów mogą składać jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia, jednostki organizacyjne jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorcy (m.in. zakłady energetyczne zajmujące się dystrybucją energii elektrycznej), administracja rządowa, jednostki sektora finansów publicznych oraz publiczne zakłady opieki zdrowotnej i ich organy założycielskie.
Nabór wniosków rozpoczął się 16 sierpnia i potrwa do 14 września. Kompletne wnioski należy składać w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na grudzień.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 33 (736) z dnia 19 Sierpnia 2011r.
W dziale Finanse dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »