tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Dotacje dla klubów

 
Gmina rozstrzygnęła otwarty konkurs ofert na realizację zadań w dziedzinie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w roku 2014

Konkurs został ogłoszony 20 stycznia i był podzielony na cztery zadania. Dotyczył organizacji szkolenia i współzawodnictwa sportowego w zakresie piłki nożnej chłopców na terenie Drzewicy, w Radzicach Dużych i Zakościelu oraz organizacji szkolenia i współzawodnictwa sportowego w zakresie kajakarstwa górskiego na terenie gminy i miasta Drzewica.
W konkursie mogły uczestniczyć kluby sportowe, posiadające wykwalifikowaną kadrę (trenerów, instruktorów). Pisemne oferty musiały złożyć w Urzędzie Gminy i Miasta do 21 lutego.
Rozstrzygnięcie nastąpiło 4 marca. Oferty oceniła powołana przez burmistrza komisja w składzie: Jolanta Starus ? przewodnicząca, Małgorzata Bińkowska ? sekretarz i Beata Wołonkiewicz. Przy ocenie brała pod uwagę w szczególności: * możliwość realizacji zadania przez kluby * poziom sportowy określony miejscem zajmowanym przez klub w systemie rozgrywek ligowych * kalkulację finansową * wiarygodność klubu ? na podstawie przedłożonych referencji i zaświadczeń * dotychczasowe doświadczenie we współpracy * promocję gminy poprzez sport.
Jak wynika z protokołu komisji, w wyznaczonym terminie wpłynęły trzy oferty. Spełniały one wymogi formalne, dlatego dotacje z budżetu gminy otrzymały: Miejsko?Gminny Klub Sportowy Gerlach Drzewica (90 tys. zł), Ludowy Klub Sportowy Radzice (36 tys. zł) oraz Ludowy Klub Kajakowy Drzewica (65 tys. zł).
Już po terminie wpłynęła oferta dotycząca zadania nr 4, a więc organizacji szkolenia i współzawodnictwa sportowego w zakresie piłki nożnej chłopców na terenie Zakościela (kwota przeznaczona na realizację ? 25 tys. zł). Ta oferta nie została rozpatrzona.
W związki z zaistniałą sytuacją gmina będzie zmuszona ogłosić kolejny konkurs na realizację ostatniego zadania.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (871) z dnia 21 Marca 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »