tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Dotacje dla Olszowca?

 

Stowarzyszeniu Centrum Wspierania Inicjatyw w Olszowcu w gminie Sławno, prowadzącemu olszowiecki Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób niepełnosprawnych, przyznano dwie dotacje z budżetu województwa łódzkiego w łącznej wysokości 25 tys. zł.
W ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu pomocy społecznej w 2013 roku olszowieckie stowarzyszenie otrzyma 10 tys. zł na realizację czwartej już edycji projektu pod nazwą "Wzajemna pomoc ? źródło nadziei na lepsze jutro". W tym konkursie pomiędzy 25 podmiotów Zarząd Województwa Łódzkiego rozdysponował 350 tys. zł.
Kolejną dotację, w wysokości 15 tys. zł, stowarzyszeniu przyznano w ramach konkursu ofert na realizację zadań z zakresu polityki prorodzinnej. Środki te posłużą do realizacji projektu pod nazwą "Jesteśmy razem" zaplanowanego na 2013 rok.

?i w Opocznie
Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych otrzymało 7 tys. zł na realizację projektu pod nazwą "Moda na zdrowie ? zajęcia rozwijające umiejętności niezbędne do funkcjonowania osób niepełnosprawnych w poszanowaniu własnego zdrowia i w zgodzie z otaczającą nas przyrodą". Dotację przyznał Zarząd Województwa Łódzkiego, który w ramach konkursu ofert na realizację zadań z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych w 2013 roku wśród 19 podmiotów z terenu województwa rozdysponował 240 tys. zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (822) z dnia 12 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »